logo
+380 (800) 505 245

Objednat hovor

logo-mobile

Služby

Nábor personálu

K hledání a přilákání vhodného specialisty používáme 9-leté zkušenosti a vlastní digital-řešení. Vyhledáme specialistu vhodného pro jeho profesionální dovednosti a osobní vlastnosti v nejkratší době.
Objednat

Nábor personálu

Nacházíme specialisty vhodné pro své profesionální dovednosti a osobní vlastnosti

Výhody

Jak to jde

Jak to funguje

Vybíráme nikoliv „seznam formálních požadavků“, ale zaměstnance s vhodnými technickými a osobními charakteristikami, který se do společnosti organicky vejde a vyřeší mu svěřený obchodní úkol.

1

Podání objednávky

Předběžný telefonický rozhovor se zástupcem společnosti Blagoda o spolupráci. Odpovídáme na otázky, domluvíme si osobní nebo online schůzku.

2

Vytvoříme profil pracovní pozice

Na schůzce definujeme obchodní ukol, který bude řešit budoucí zaměstnanec . Vytvoříme profil pracovní pozice a pošleme vám jej ke schválení.

3

Nábor

Pomocí našeho vlastního digitál-řešení a databáze žadatelů najdeme kandidáty, kteří splňují vaše požadavky. Po sérii rozhovorů a testů - ti nejlepší vám pošleme k pohovoru.

Nábor pro nás

Nábor pro nás

Hlavní výhodou společnosti Blagoda jsou praktické zkušenosti nejen při vyhledávání a výběru, ale také při supervizi, interakci s personálem. Díky outsourcingu neustále studujeme specifika profesí, chápeme potíže a úkoly, se kterými se zaměstnavatel potýká. Na základě těchto zkušeností jsou náborové služby efektivnější a kvalitnější
O projektu You can

O projektu You can

YouCan je platforma, která spojuje profesionální pracovníky s důvěryhodnými zaměstnavateli. Každý člověk, stejně jako společnost, je jedinečný. Pomáháme najít si navzájem vhodné podle maximálního počtu parametrů.
Podívejte se na naše webové stránky
Chci službu

Spojit se námi